Jak je to s láskou...

23. června 2009 v 0:59 | hvezdnysnilek |  co nejde zařadit

Kdo nepoznal, závidí tomu, kdo poznal.
Až taky pozná, bude závidět...
... tomu kdo ještě nepoznal.


Než si pořídíte dítě...

Abyste pocítili, jakými se stanou noci, choďte kolečky po místnosti od 5 do 10 večer s mokrým pytlíkem, který váží 3 až 6 kg. V 10 večer položte pytlík, nastavte budík na půlnoc a jděte spát. Probuďte se ve dvanáct a choďte s pytlíkem po místnosti do jedné hodiny. Nastavte budík na 3. Jelikož se Vám nepodaří usnout, vstaňte v 2 a něčeho se napijte. V 2:45 jděte do postele. Ve tří hodiny spolu s budíkem vstaňte. Zpívejte ve tmě písně do čtyř do rána. Nastavte budík na 5 hodin. Vstaňte a připravte si snídaně. Opakujte po dobu pěti let. Vypadejte šťastní.

Vyndejte měkkou část z dýně a udělejte zboku malý otvor, rozměrem asi jako kulička od stolního tenisu. Pomocí provázku zavěste ji ke stropu a rozhoupávejte to ze strany na stranu. Pak vezměte misku rozmočených kukuřičných lupínek, začněte skákat jako kobylka a snažte se je zastrčit lžičkou do houpající se dýně. Pokračujte, dokud nezbude půlka misky. Zbylou půlku si vysypte na kolena. Teď jste připraveni krmit dvanáctiměsíční mimino.

Abyste se připravili na mládence, dělajícího první kroky, umažte džemem pohovku a všechny záclony. Strčte rybí prst za hi-fi věž a nechte tam na pár měsíců.

Oblékat malé děti není tak jednoduché, jak se zdá. Kupte si síťovku a osminožce. Snažte se strčit osminožce do síťovky tak, aby žádné tykadlo nekoukalo ven. Čas na cvičení – celé ráno.

Zapomeňte na sportovní auta a pořiďte si rodinný model. Kupte čokoládový nanuk a dejte ho do přihrádky. Nechte tam. Nad zádním sedadlem rozmáčkněte celý pytlík sušenek. Proveďte hráběmi po oběma stranám karoserie. To je ono, výborně! Líbí se Vám?

Připravte se vyjít na procházku, pak počkejte u koupelny půl hodiny. Vyjděte ven. Zajděte zpátky. Vyjděte. Opět zajděte dovnitř. Vyjděte a projděte se po chodníku. Vraťte se. Zase se projděte po chodníku. Pět minut velmi pomalu jděte podél cesty. Každých deset vteřin zastavujte se a prohlížejte špačky, zbytky žvýkaček, špinavé papírky a chcíplý hmyz. Jděte zpátky. Hlasitě křičte, že už toho máte dost a že už takhle nemůžete. Dosáhněte toho, aby vaši sousedi vyšli ze svých domovů a začali na Vás čumět. Jste nyní připraveni pokusit se vyvést dítě na procházku.

Vydejte se do supermarketu a vezměte si s sebou nejvíce podobající se předškolákovi bytost. Ideální je dospělý kozel. Jestliže si plánujete pořídit víc dětí, vezměte si několik kozlů. Dělejte svůj obvyklý týdenní nákup, aniž byste pouštěli kozly z dohledu. Plaťte za vše, co kozly sežerou nebo rozbijí.
Bezprostředně před tím než si pořídíte dítě, najděte manželský pár, který již má děti, a kritizujte jejich způsoby vychovávání disciplíny, absenci trpělivosti a to, že dovolují svým dětem dělat si co chtějí. Navrhněte, jak zlepšit režim spánku, naučit je používat nočník, a vůbec naučit je dobrému chování. Nezapomeňte si toho pořádně užít – odpovědi na všechny tyto otázky víte totiž naposledy.


(převzato z anekdot)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama